У Варшаві відкрили Центр юридичної та професійної підтримки для українців
Центр юридичної та професійної підтримки Роман Гаврищак

У Варшаві відкрили Центр юридичної та професійної підтримки для українців

У Центрі юридичної та професійної підтримки працює команда юристів з України, які пройшли інтенсивні курси щодо польського права, а всі консультації відбуваються безкоштовно та українською мовою. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

8 червня у Варшаві урочисто відкрили Центр юридичної та професійної підтримки для українців, який знаходиться в одному зі столичних торгівельних центрів Plac Unii на вулиці Пулавська 2 (Puławska 2). До приміщення центру можна потрапити зі сторони площі Люблінської унії (Plac Unii Lubelskiej).  

Відкриття Центру юридичної та професійної підтримки є дуже важливим для громадян України, адже в ньому можна отримати як юридичні консультації, так і консультації щодо працевлаштування в Польщі, – розповіла під час події відкриття координаторка центру Алла Маєвська.

«Також в рамках нашої діяльності передбачена допомога в тому, щоби знайти працю на території Польщі. Більшість приїжджих людей шукають в Польщі роботу відповідно до своїх кваліфікацій, і з цим є проблема. Метою нашого центру є надання такої допомоги, щоб люди змогли знайти працю відповідно до своєї кваліфікації. Центр працює з вівторка по п’ятницю з 9 до 17 години, а в суботу – з 9 до 13», – сказала Алла Маєвська. 

У Центрі юридичної та професійної підтримки працює команда юристів з України, які пройшли інтенсивні курси щодо польського права, а всі консультації відбуваються безкоштовно та українською мовою. Варто додати, що центр відкритий завдяки зусиллям фонду «HumanDoc» та Кризового координаційного центру при посольстві України в Польщі.

Роман Гаврищак