У Варшаві запрошують на розмову із гуртом “ДахаБраха”
Фото: Ольга Закревська

У Варшаві запрошують на розмову із гуртом “ДахаБраха”

Український дім у Варшаві запрошує всіх охочих на зустріч із українським музичним гуртом «ДахаБраха». Подія відбудеться в п’ятницю, 19 листопада в Українському домі у Варшаві. Участь у заході безплатна. Обов’язкова попередня реєстрація. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Наш Вибір.

«ДахаБраха» — український музичний етно-гурт, що сформувався на початку 2000-х років при театрі «Дах» із молодих фольклористів та музикантів, що їх згуртував навколо себе Владислав Троїцький. Назва гурту, за словами його учасників, складена зі староукраїнських слів «давати» та «брати».

Небезпідставно їх  називають найвпізнаванішим українським гуртом та амбасадорами української культури у світі – вони виступали у величезних концертних залах Європи, Азії та обох Америк, а також на найбільших фестивалях популярної музики, зокрема на легендарному Glastonbury.

Після початку російської війни в Україні у 2014 році учасники гурту традиційно піднімали прапор України після кожного свого закордонного виступу із закликами проти путінської агресії. Гурт відмовляється від концертів у Росії попри численні запрошення.

Поспілкуватись з учасниками гурту можна буде в п’ятницю 19 листопада в Українському домі у Варшаві (вул. Заменгофа, 1). Зустріч пройде українською мовою. Модеруватиме захід координаторка Українського дому у Варшаві Іванна Килюшик. Початок о 19:00. Участь у заході безплатна. Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням.

Нагадаємо, що в найближчі дні гурт також виступить з концертами у Варшаві, Гданську, Познані, Вроцлаві та Кракові.

Більше про захід — за посиланням.