У Вроцлаві затримали українця, який намагався дати хабар у вигляді автомобіля

У Вроцлаві затримали українця, який намагався дати хабар у вигляді автомобіля

26-річного чоловіка заарештували на одній з вулиць Лєсниці (Leśnicy) у Вроцлаві під час порушень ПДР. Він виконував несподівані маневри, фактично їхав по всій ширині дороги. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на In Poland.

Ці демонстрації водійської майстерності й спостерігали співробітники поліції Вроцлава. Водія одразу ж зупинили для огляду та перевірки.

— Під час розмови з 26-річним молодиком офіцери відчули сильний запах алкоголю. Алкотест підтвердив припущення поліцейських, в організмі горе водія було 2 проміле алкоголю”, — повідомляє Моніка Перенц з міської поліції  Вроцлава.

Виявилося, що 26-річний українець чотири місяці тому втратив водійське посвідчення за водіння в нетверезому стані, а його машина не мала необхідного техогляду.

“Беріть мою машину”

Водій також здивував офіцерів своєю поведінкою.

— Чоловік запропонував офіцерам поліції угоду, якщо вони відмовляться від виконання своїх обов’язків і відпустять його — за це отримають в подарунок автівку. Водій все більше і більше наполягав і сказав, що віддасть їм свою машину, коли вони відпустять його, на що співробітники поліції почали повчати громадянина України, що в Польщі обіцянка про фінансову вигоду в обмін на бездіяльність представників влади є важким злочином. Чоловік, незважаючи на слова, був невблаганний”, — каже Моніка Перенц.

Після бесіди офіцери Вроцлавської поліції заарештували порушника, а його транспорт відправили на автостоянку. Українцю за пропозицію хабара загрожує покарання до 10 років в’язниці.