Учні 1-3 класів перейшли на дистанційне навчання
Ілюстраційне фото pixabay.com/Merry Christmas

Учні 1-3 класів перейшли на дистанційне навчання

Це означає, що від 22 березня всі учні в Польщі навчаються дистанційно. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У зв’язку з посиленням третьої хвилі пандемії коронавірусу уряд вирішив, що всі учні в Польщі навчатимуться вдома. Дистанційне навчання продовжено до 11 квітня. Досі такий вид навчання стосувався наймолодших учнів (1-3 класів) лише в чотирьох воєводствах – Вармінсько-Мазурському, Поморському, Мазовєцькому та Любуському, а також усіх старших класів.

Обмеження пересування наймолодших учнів було необхідністю з приводу великого числа випадків інфікування коронавірусом, – повідомив міністр освіти і науки Пшемислав Чарнек: «Це рух 1 мільйона 200 тисяч дітей разом з опікунами та людьми, які обслуговують освітній рух. Разом це кілька мільйонів осіб, котрі є мобільними щодня».

Дистанційно навчаються всі учні початкових шкіл та ліцеїв, технікумів і галузевих шкіл, а також, зокрема, шкіл для дорослих і центрів професійного навчання. Чергові рішення стосовно роботи шкіл є можливими після Великодніх свят (які цього року припадають у Польщі на 4 і 5 квітня). Як повідомив міністр здоров’я Адам Нєдзєльський, після Великодня можна очікувати повернення до гібридного навчання (коли частина учнів навчається в школі, а частина – вдома) 1-3 класів.

IAR/Н.Б.