Учні польських шкіл повертаються до дистанційного навчання

Учні польських шкіл повертаються до дистанційного навчання

Від 27 січня у Польщі учні деяких класів повертаються до навчання в онлайн-режимі. Більше про це пише Польське радіо. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Наш Вибір”.

Повідомляється, що рішення повернутись частково до дистанційного навчання пов’язане зі збільшенням кількості нових випадків зараження COVID-19.  До навчання онлайн повертаються учні 5-8 класів початкових шкіл та всіх класів середніх шкіл. Діти з 1-4 класів початкової школи навчатимуться стаціонарно. Дистанційне навчання триватиме до кінця зимових канікул, тобто до 27 лютого.

За словами головного санітарного інспектора Кшиштофа Сачки, очікується, що дистанційне навчання допоможе зменшити поширення коронавірусу.

Дитячі садки працюватимуть без змін.

Нагадаємо, нещодавно уряд Польщі оголосив перелік нововведень, пов’язаних із боротьбою з поширенням коронавірусу. Серед них загальнодоступні та безплатні тести на COVID-19 без попереднього направлення, розширення доступу до медичної допомоги для людей старших за 60 років, збільшення кількості ліжок та  додаткові бригади екстреної медичної допомоги.