УГКЦ у Перемишлі закликала допомогти жертвам повеней в Україні та Польщі
Підтоплені будинки та дорога на Підкарпатті PAP/Darek Delmanowicz

УГКЦ у Перемишлі закликала допомогти жертвам повеней в Україні та Польщі

Митрополит Перемишльсько-Варшавський УГКЦ Євген Попович закликав вірян підтримати пожертвуваннями потерпілих від повеней на сході Польщі і заході України. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У зв’яку з численними підтопленнями на Підкарпатті та на заході України архієпископ і митрополит Перемишльсько-Варшавський Української Греко-Католицької Церкви Євген Попович закликав вірян допомогти жертвам повеней. Пожертвування для потерпілих збиратимуть у церквах 5 липня.

«Митрополит архієпископ Євген Попович закликав вірян допомогти жертвам повеней з терену південно-східної частини Польщі та західної України. Наступної неділі у парафіях під час літургій збиратимуть пожертви для жертв повеней», – повідомили в Українській Греко-Католицькій церкві у Twitter.

Після сильних гроз, що пройшли у суботу ввечері частиною Підкарпатського воєводства, підтоплений відрізок об’їзної дороги міста Ясло, вода підтопила кількасот будинків та знищила дороги. Загалом евакуювали 160 осіб. Постраждалі є теж в інших повітах регіону.

У свою чергу, в Україні у найважчій ситуації опинилися жителі Івано-Франківської та Чернівецької областей. Підтоплення є теж у Львівській, Тернопільські і Закарпатській областях.

PAP/Т.А.