Українець став “Людиною року” в Гданському повіті
Фото ілюстративне Yavp.pl

Українець став “Людиною року” в Гданському повіті

Український художник, культурист та персональний тренер Василь Нецько виграв конкурс “Людина року-2019” в Гданському повіті в номінації “Культура”. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Я в Польщі”.

Конкурс проводив Dziennik Bałtyckі, а його метою є відзначення активних жителів повіту, які реалізують свої ініціативи в 5 сферах: “Наука”, “Бізнес”, “Благодійна та громадська діяльність”, “Політика, самоврядування та діяльність в місцевих громадах”, “Культура”.

Українець Василь Нецько був номінований на почесне звання “Людини року” за “універсальний талант і можливість поєднувати, здавалося б, непоєднувані сфери”. Окрім того, що він є художником та майстром народної творчості, Василь Нецько також ще й титулований спортсмен, який займається бодібілдінгом, і є особистим тренером та масажистом. У Польщі він живе та працює з 2015 року в місті Прущ Гданський.

Переможця конкурсу обирали шляхом голосування активних жителів. Василь Нецько отримав найбільшу кількість голосів, випередивши свою колегу, художницю з України Марту Зварич, яка стала другою. Загалом було 8 претендентів.

На художні роботи українця можна подивитися (і придбати їх) в Galeria Klif у Гдині. Як повідомив на своїй Facebook-сторінці сам Василь Нецько, до 15 травня там триватиме його індивідуальна виставка

Galeria Klif Gdynia otworzyła swoje drzwi na moją indywidualną wystawę. Organizatorem przedsięwzięcia jest Project Art. Prace można oglądać i kupić do 15 maja. Zapraszam.

Опубліковано Vasyl Netsko Субота, 22 лютого 2020 р.

Нагадаємо, українці нещодавно перемогли й в конкурсі “Гданськ – місто ініціативних 2019” в номінації “Ініціативність іммігрантів”.