Українське суспільство отримало спеціальну нагороду Економічного форуму в Польщі

Українське суспільство отримало спеціальну нагороду Економічного форуму в Польщі

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на офіційній церемонії завершення XXX Економічного форуму в польському Карпачі отримав спеціальну нагороду, присвячену українському суспільству. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Укрінформ.

Нагороду главі українського уряду вручив голова комісії Сейму Польщі у закордонних справах Марек Кухцінський, передає кореспондент Укрінформу.

Директор Центру східноєвропейських студій Варшавського університету Ян Маліцький підкреслив, що ця нагорода “присвячується українському народові за його витривалість”. Ця фраза викликала тривалі оплески кількохсот учасників форуму.

За словами Маліцького, останні роки були нелегкими для українців з огляду на агресію Росії, і загроза триває. “Це – суспільство, яке бореться”, – наголосив він.

Денис Шмигаль, отримуючи нагороду, зазначив: “Дякую Польщі за солідарність, за підтримку незалежної України”.

“Людиною року” Економічного форуму у Карпачі став прем’єр-міністр Словенії Янез Янша.

Окрім того, прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький нагородив діячів польської громади в Білорусі Анжеліку Борис і Анджея Почобута, які перебувають зараз в білоруській в’язниці. Нагороду отримали їхні соратники, які були змушені виїхати до Польщі.