Український гурт The Hardkiss виступить у Кракові та Вроцлаві

Український гурт The Hardkiss виступить у Кракові та Вроцлаві

У Польщі тривають виступи українського гурту The Hardkiss. Завершальний концерт туру музикантів відбудеться 24 травня у Вроцлаві. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Наш Вибір”.

Вроцлавський концерт колективу The Hardkiss завершуватиме польську частину Світового благодійного туру на підтримку України. Виступи колективу вже відбулися у Варшаві (17 травня) та Познані (18 травня). Сьогодні, 22 травня о 20:00 гурт також виступить у Кракові у Кубі Kwadrat. Квитки за ціною від 149 злотих у можна придбати за посиланням.

Вроцлавський концерт відбудеться 24 травня о 20:00 у вроцлавському клубі А2. Ціна квитків на цей концерт варіюється від 169 до 500 злотих.  Купити квитки на концерт можна на сайті.

The Hardkiss – рок-гурт з Києва, створений у 2011 році. Автори репертуару гурту – Юлія Саніна та Валерій Бебко, який також є креативним продюсером The Hardkiss.

Організатори польських концертів так коментують виступ гурту: «The Hardkiss  – це суміш, здавалося б, непоєднуваного: важкі аранжування, мелодійні партії, глибокі тексти та соул-вокал Юлії Саніної. The Hardkiss – це не тільки живий звук, але й дивовижні концертні шоу».

Нагадуємо, що 9 травня перший півфінал Євробачення 2023 розпочався з виступу The Hardkiss. Колектив на головній сцені Ліверпуля виконав композицію «Маяк». А вокалістка гурту Юлія Саніна була співведучою пісенного конкурсу.

О.Л.