Українці спричиняють у Польщі все більше ДТП

Українці спричиняють у Польщі все більше ДТП

«Rzeczpospolita» звертає увагу, що торік іноземці довели до 730 дорожньо-транспортних пригод, у яких загинуло 108 осіб. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Газета «Rzeczpospolita» повідомляє, що головними винуватцями ДТП на польських дорогах серед іноземців є громадяни України, а рідше – Білорусі, Росії, Німеччини та Чехії. Тенденція до зростання кількості дорожньо-транспортних пригод з їхньою участю здається природною, бо з кожним роком до Польщі прибуває більше іноземців, особливо з-за східного кордону.

Документ Бюро дорожнього руху Головної комендатури поліції підтверджує, що торік громадяни інших країн були винуватцями у 730 дорожньо-транспортних пригодах (на 124 більше, ніж 2017 року), у них загинуло 108 осіб (на 33 більше, ніж 2017 року), а понад тисяча були поранені.

З понад 1400 іноземних водіїв, що брали участь у ДТП, 596 – це громадяни України. До головних причин нещасних випадків належать невідповідна швидкість та порушення права першості проїзду. Наслідки часто були трагічними також через вживання алкоголю.

Н.Б.