Українців не цікавить робота в Польщі менше, ніж за 2,5 тис. злотих

Українців не цікавить робота в Польщі менше, ніж за 2,5 тис. злотих

Українці домінують на польському ринку тимчасової роботи — їх на 14 відсотків більше, ніж поляків. Тож робота із зарплатнею, меншою за 2,5 тисяч злотих, їх не цікавить. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на In Poland.

47 відсотків українців, які шукають роботу в Польщі, хочуть, щоб вона була добре оплачуваною, цікавою та з добросовісним роботодавцем — згідно з дослідженням, замовленим Гданським бюро зайнятості, яке було проведено Поморськими роботодавцями у співпраці з “Progres Group”. Українці хочуть, щоб їм добре платили, а їхні фінансові очікування постійно зростають.

Кількість українців, які хочуть заробляти більше, збільшилася на цілих 34 відсотки. Мінімальні ставки їх більше не цікавлять. Згідно з дослідженням та даними групи “Progres Group”, в даний час лише 7 відсотків іноземців готові працювати менше, аніж за 2,5 тисячі злотих. Наступний фінансовий поріг — зарплата від 2,5 тисяч до 3 тисяч злотих — 38% зацікавлених українців.
Вже більше половини людей зі Сходу (55 відсотків) очікують на заробіток в розмірі понад 3 тисячі злотих нетто на місяць, — інформує видання dlahandlu.pl.

Українці заслужили свою сильну позицію в Польщі. Готовність до роботи, схильність до негайного початку роботи та відданість посприяли тому, що польські підприємці охоче наймають їх на роботу. Разом з цим зростає кількість добре оплачуваних посад, які можуть обіймати українці.