Управління ООН у справах біженців змінює критерії надання допомоги

Управління ООН у справах біженців змінює критерії надання допомоги

Управління ООН у справах біженців, яке від березня надає українським біженцям грошову допомогу, змінює вимоги до осіб, які зможуть цю допомогу отримати. Про це повідомили на офіційному сайті програми. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Наш Вибір”.

Як ми вже писали раніше Управління верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) з березня почало надавати грошову допомогу українцям, які  знайшли в Польщі прихисток від російської агресії. 

Програма грошової допомоги від ООН викликала значне зацікавлення. Через велику кількість охочих, на отримання обіцяних 700 злотих доводиться чекати місяць, а то й більше. 

Щоб оптимізувати процес надання фінансової підтримки, УВКБ ООН оголосило про зміни в програмі. Згідно з цими змінами, повинні бути впроваджені нові вимоги щодо осіб, які мають право на допомогу. 

Нові критерії будуть оголошені незабаром. А поки що ООН припиняє приймати нові заявки на оформлення допомоги.

Зверніть увагу, якщо ви вже подали заявку на отримання грошей, то спокійно чекайте на призначення зустрічі. УВКБ ООН продовжує розглядати вже отримані заявки. Через дуже велику кількість заявок, час очікування на отримання СМС із запрошенням на зустріч може перевищувати 1 місяць. Винятком є критичні та невідкладні ситуації, які будуть розглядатись в індивідуальному порядку.

А.В.

Джерело: УВКБ ООН