В Любані — велика пожежа. Горять шини

В Любані — велика пожежа. Горять шини

Сьогодні вранці, близько 6 год. ранку, загорівся склад шин на вулиці Пшемислова у Любані, що у Нижній Сілезії. На місце було направлено 25 пожежних бригад. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на In Poland.

Пожежна служба сьогодні о 6 годині ранку отримала повідомлення про пожежу, про що повідомив офіцер прес-служби Головного управління пожежно-рятувальної служби в Любані Маріуш Кадлубовський. Пожежа вибухнула на складі старих і використаних шин, які знаходились біля будівлі неподалік заводу з вулканізації. Саме звідти вогонь дістався до навколишніх будівель.- про подію повідомляє wroclaw.onet.pl.

На місце було направлено 25 пожежних підрозділів з сусідніх округів. Як додав прес-секретар, для гасіння пожежі може знадобитися кілька годин. — Вогонь знаходиться під контролем, в даний час відбувається гасіння дрібних джерел вогню. Однак це може зайняти певний час, оскільки будівля, в якій сталася пожежа, покрита листовим металом і важко дістатися до джерела пожежі, — сказав Кадлубовський.

Зазначимо, що пожежу вдалося загасити, жертв та постраждалих немає. На місці події все ще працюють рятувальники.