В Польщі дотла згоріло авто, в якому були українці: 5-ро осіб травмовано (фото)

В Польщі дотла згоріло авто, в якому були українці: 5-ро осіб травмовано (фото)

На національній дорозі № 75 в м. Криниця-Здруй дотла згорів автомобіль Chrysler Cruiserна на українських реєстраційних номерах. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на In Poland.

За інформацією від пожежної служби в м. Новий Сонч.

Транспортний засіб знаходився посередині дороги, перекриваючи рух в обидві сторони. Внаслідок інциденту водій транспортного засобу, громадянин України, вилетів з машини і скаржився на травми. Чоловік був шокований. Він повідомив, що авто загорілося після наїзду на дорожню водопропускну трубу та стверджував, що їхав один.

Потерпілого передали працівникам поліції, а потім — бригаді швидкої допомоги. Під час гасіння пожежі правоохоронці помітили двох людей: один чоловік стояв, а інший лежав на відстані близько 120 м від місця аварії і кликали на допомогу.

Ще двоє осіб лежали з пораненнями в кущах. Двох людей гелікоптерами доставили до лікарень, ще трьох забрали карети швидкої допомоги. Потім уламки авто відтягли на узбіччя дороги. Пошкоджений паливний бак у транспортному засобі герметично закрили, частини кузова зняли з дороги, а дорожнє покриття промили однотоковою водою. Дії пожежників тривали три з половиною години.