В Польщі працедавиця вигнала заробітчан на вулицю і не заплатила. За українців заступилася полька [+ВІДЕО]

В Польщі працедавиця вигнала заробітчан на вулицю і не заплатила. За українців заступилася полька [+ВІДЕО]

Шаленого розголосу набуло відео, опубліковане вчора в мережі “Фейсбук”. Польська роботодавиця посеред ночі вигнала своїх працівників на вулицю, не заплативши їм ані копійки. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на In Poland.

Цей інцидент стався 11 січня. Працівники з України та Молдови залишилися без нічого — їхня шефова вирішила залишити людей без зарплати і вигнала їх на мороз з орендованого помешкання, яке було оплачене до 19 лютого. Мало того, коли вони приїхали в грудні на роботу і були вимушені сидіти на 10-денному карантині, шефова залишила заробітчан без їжі і пиття.

На щастя, цю ситуацію побачила сусідка, яка жила неподалік. Вона зняла всю ситуацію на відео і опублікувала його в соцмережах. До того ж, вона домоглася того, аби на місце події викликали поліцію та стримувала недобросовісну жінку, яка так вчинила із заробітчанами.

“Добре, коли в чужій країні знаходяться такі люди, як пані Ewelina Herman. В цій ситуації роботодавець вигнала на вулицю людей, які працювали на “чорно” і не заплатила їм грошей. Вони не знали ні мови, ні як і за якими документами вони можуть легально працювати, чим і скористалася пані роботодавець. Пані Евеліна стала на їхній захист, викликала поліцію і готова була звертатися і в органи праці, і навіть до президента“ – розповідають деталі інциденту у спільноті “Чорна мітка”.

Відео можна переглянути нижче

https://www.facebook.com/ewelina.herman.14/videos/3657433774314269/?t=1