В Польщі запустили портал для пошуку роботи для українців

В Польщі запустили портал для пошуку роботи для українців

В Польщі почав діяти урядовий інтернет-портал для пошуку роботи залежно від свого досвіду, кваліфікації та місця проживання. pracawpolsce.gov.pl – це спільний проєкт Канцелярії голови Ради Міністрв Польщі та Українського дому у Варшаві, покликаний допомогти українцям швидко та легально знайти роботу в Польщі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Наш Вибір”.

pracawpolsce.gov.pl – інтернет-портал, призначений для українців, щоб допомогти їм швидко знайти легальну роботу згідно зі своїм досвідом, освітою та вподобаннями. Сервіс доступний трьома мовами: українською, польською та англійською.

Для пошуку роботи достатньо зареєструватись на сайті, заповнивши коротку анкету. В анкеті необхідно вказати місце проживання (воєводство, повіт або місто), освіту, попередній досвід та бажані напрямки роботи. Після аналізу анкети вам раз на тиждень буде приходити лист з підібраними спеціально для вас вакансіями.

Для реєстрації на сайті необхідно мати номер PESEL та довірений профіль (profil zaufany). Користування порталом безплатне та ні до чого вас не зобов’язує.

Сервіс розроблений Канцелярією голови Ради Міністрів Польщі спільно з Українським домом у Варшаві та центром Дія.Бізнес у Варшаві.

Згідно з останніми даними від Міністерства сім’ї та соціальної політики Польщі станом на 1 липня 2022 р. понад 270 тис. громадян України, що знайшли прихисток в Польщі, змогли тут легально працевлаштуватись. Це більше ніж половина українських біженців працездатного віку, що отримали номер PESEL.

А.В.

Джерело: gov.pl