В Україні подякували Польщі за допомогу після трощі українського автобусу
Ілюстраційне фото зі сторінки Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji RP у Твіттері https://twitter.com/mswia_gov_pl

В Україні подякували Польщі за допомогу після трощі українського автобусу

Голова МВС України подякував Маріушу Камінському за ефективну рятувальну операцію і допомогу потерпілим у трагічній трощі українського автобусу на Підкарпатті. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Під час телефонної розмови міністр внутрішніх справ України подякував своєму польському колезі Маріушу Камінському за рятувальну операцію після трагічної ДТП українського автобусу у Підкарпатському воєводстві.

На своїй сторінці в інтернеті Міністерство внутрішніх справ та адміністрації Польщі опублікувало комюніке, у якому повідомило, що міністр Маріуш Камінський у вівторок провів телефонну розмову із міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим.

«Арсен Аваков високо оцінив участь окремих підрозділів у рятувальній операції. Глава українського МВС наголосив, що, незважаючи на обмеження, пов’язані з пандемією, допомога була ефективно скоординована», – говориться у повідомленні.

Наголошено, що після ДТП з українським автобусом на автостраді A4 у ніч з 5 на 6 березня були відправлені групи пожежної служби, медичних та повітряних рятувальників, поліції та організації Польський Червоний хрест.

«Про хід операції постійно інформували Генеральне консульство України. На сьогодні 24 із 29 госпіталізованих пасажирів залишаються у лікарнях Підкарпатського воєводства. Постраждалим мандрівникам надано житло та всю допомогу, включаючи психологічну допомогу», – повідомили у польському МВСіА.

Також зауважено, що розслідуванням причин аварії займається районна прокуратура в Перемишлі.

Зазначається, що «міністри також порушили питання проекту угоди про співпрацю між поліцією, прикордонними та митними службами» Польщі та України.

Нагадаємо, автобусом сполученням Познань-Херсон, що їхав до кордону на виїзд з України, подорожувало 57 осіб, зокрема 2 водіїв. Унаслідок трагічної трощі загинуло 5 осіб, а 29 отримали травми різного ступеню, 24 мандрівників, котрі стали учасниками ДТП, вже покинули Польщу.

Одному з водіїв українського автобусу, який перебував за кермом під час аварії, висунули обвинувачення у ненавмисній катастрофі в наземному русі. Йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

PAP/Т.А.