Відбулася телефонна розмова Моравєцького з Майком Пенсом
http://www.polradio.pl/47e46c4c-bd3e-4c1a-a671-0b7b9f3cd200.file

Відбулася телефонна розмова Моравєцького з Майком Пенсом

Віце-президент США Майк Пенс привітав Матеуша Моравецького з обранням на посаду прем’єр-міністра Польщі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Розмова польського прем’єр-міністра Матеуша Моравєцького та американського віце-президента Майка Пенса в п’ятницю 12 січня стосувалася, зокрема, питань безпеки, в тому числі енергетичної безпеки в контексті російсько-німецького проекту Nord Stream 2, військової та економічної співпраці. Віце-президент США також привітав поляків із 100-річчям повернення незалежності їхньої держави.

Як повідомляє американська сторона, Майк Пенс, зокрема, подякував Польщі за провідну роль у виконанні зобов’язань стосовно НАТО і висловив підтримку присутності в Польщі військ США. Політики задекларували співпрацю в боротьбі із загрозами для світової безпеки і миру в період непостійного членства Польщі в Раді безпеки ООН.

Польський прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький та віце-президент США Майк Пенс домовилися на проведення розмови у Вашингтоні. Найближчим часом будуть узгоджені подробиці їхньої зустрічі. Одночасно, Майк Пенс прийняв запрошення до Польщі.