VII Міжнародний орфографічний конкурс з української мови
Ілюстраційне фото pxhere.com “pxhere.com – CC0 Domena publiczna”

VII Міжнародний орфографічний конкурс з української мови

Перше місце у конкурсі з української мови посіла Катажина Фішер з Університету ім. Адама Міцкєвича в Познані. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У Кракові наприкінці минулого тижня пройшов VII Міжнародний орфографічний конкурс з української мови. У конкурсі взяли участь студенти з кільканадцяти країн світу, які вивчають мову Тараса як іноземну. В останні роки у зв’язку з коронавірусом учасники за звання найкращого знавця української орфографії змагаються, так би мовити, віртуально, завдяки чому вдалося розширити географію змагарів й збільшити кількість зацікавлених.
Найкраще про це розказує нашому колезі Володимиру Прядку професор кафедри україністики Інституту східнослов’янської філології Ягеллонського університету Оксана Баранівська…

Перше місце у VII Міжнародному орфографічному конкурсі з української мови посіла Катажина Фішер з Університету ім. Адама Міцкевича в Познані, друге місце розділили Уршуля Квятковська і Якуб Стшельчик з Вроцлавського університету, а третє місце дісталося Марті Вядерек з Ягеллонського університету.
Софія Кінаш і Пшемислав Мазепа з краківської україністики посіли відповідно 4 і 5 місця.
Вивчаймо, поглиблюймо, славімо українську мову, але й про польську та англійську не забуваймо!

Володимир Прядко