Вроцлавські поліцейські викрили чоловіка, який обкрадав свого роботодавця

Вроцлавські поліцейські викрили чоловіка, який обкрадав свого роботодавця

Усього на підприємстві зловмисник пропрацював більше півроку. Сума завданого ним збитку оцінюється в 180 тисяч злотих. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на In Poland.

До Вроцлавського відділення поліції звернувся приватний підприємець із заявою про те, що в нього викрали товар. Про факт крадіжки він дізнався з рекламних оголошень у мережі Інтернет, в яких пропонувався до продажу його оригінальний товар.

Вказана інформація була зареєстрована у журналі єдиного обліку заяв і повідомлень та розпочата перевірка. Вжитими заходами правоохоронці викрили 41-річного працівника підприємця під час збуту чергової партії товару.

В ході огляду квартири підозрюваного був виявлений склад для приховування товарної продукції. Виявлене було упізнане заявником.

Горе працівник крав товар зі складу, де він працював. Потім продав все в Інтернеті.

41-річний чоловік вкрав в основному брендовий одяг і відеогри. Пізніше награбоване добро продавав в Інтернеті. Власник магазину оцінив втрати на 180 тисяч злотих.

Розслідування поліції тривало кілька місяців. Крадені товари було виставлено на продаж в Інтернеті, і під приводом купити дещо офіцери поліції проникли в квартиру шахрая.

На місці співробітники поліції вилучили 228 штук товару, серед іншого — дизайнерського одягу, і 99 відеоігор, загальною вартістю 50 тис злотих. У квартирі було також виявлено 11 тисяч злотих готівкою в різних валютах.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження відповідними частинами (крадіжка) Кримінального кодексу Польщі.

Встановлюється повна сума завданих підприємцю збитків. За таємне викрадення чужого майна 41-річному чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5-ти років. Розслідування триває.