Всесвітня акція «Stand Up For Ukraine» на підтримку біженців з України. Фінал - у Варшаві
Промоційний матеріал https://www.facebook.com/GLBLCTZN/

Всесвітня акція «Stand Up For Ukraine» на підтримку біженців з України. Фінал – у Варшаві

Європейська комісія та уряд Канади проводять у п’ятницю кампанію «Stand Up For Ukraine» зі збору коштів на підтримку українців, змушених утікати від війни рашистів проти України. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У п’ятницю Європейська комісія та уряд Канади в соцмережах проводять кампанію для українських біженців «Stand Up For Ukraine» за участю світових артистів. Підбиття підсумків акції відбудеться в суботу на конференції благодійників у Варшаві за участю Урсули фон дер Ляйєн і Джастіна Трюдо.

Представництво Єврокомісії у Польщі зазначає, що метою акції «Stand Up For Ukraine» є збір коштів для переміщених осіб в Україні та для біженців, які були змушені покинути країну.

Кампанія, ініційована Європейською комісією та урядом Канади у співпраці з міжнародною організацією Global Citizen, є відповіддю на звернення про підтримку президента України Володимира Зеленського.

Організатори повідомляють, що до акції в соцмережах у п’ятницю будуть залучені громадяни з усього світу з проханням закликати свої уряди, установи, корпорації та окремих осіб пожертвувати кошти на гуманітарні заходи для України та підтримку біженців.

До кампанії, серед інших, уже долучилися виконавці та музиканти з усього світу: Abel «The Weeknd» Tesfaye, Adam Durica, Aitana, Alanis Morissette, Alejandro Sanz, Alexandra Stan, Angélique Kidjo, Annie Lennox, Billie Eilish, Billy Joel, Celine Dion, Chris Isaak, Chris Rock, Demi Lovato, Elton John and David Furnish, FINNEAS, Garth Brooks and Trisha Yearwood, Gloria Steinem, Green Day, Herbert Grönemeyer, Hugh Jackman and Deborra-lee Furness, Igo, Jon Batiste, Jonas Brothers, Juanes, Kacey Musgraves, Katy Perry, Leon Bridges, Luke Combs, Madonna, Miley Cyrus, Mirai, Ozzy Osbourne, Pearl Jam, Pharrell Williams, Priyanka Chopra Jonas, Radiohead, Red Hot Chili Peppers, Ryan Tedder, Sarsa, Shaquille O’Neal, Stevie Nicks, Stevie Wonder, Tame Impala, U2, Usher, Vito Bambino and Young Leosia. До акції постійно приєднуються наступні відомі прізвища.

Підбиття підсумків акції відбудеться на конференції доброчинців у суботу о 15:00 у Палаці на воді у Королівських лазєнках у Варшаві. Як повідомив представник ЄК у Польщі, щоб наголосити на ключовій ролі Польщі у підтримці біженців, які рятуються від вторгнення в Україну, у зустрічі візьмуть участь президент Польщі Анджей Дуда та президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн. Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо візьме участь у заході онлайн.

Представництво Єврокомісії у Польщі повідомляє, що наразі, за оцінками, близько 12 мільйонів людей потребують допомоги у зв’язку з війною в Україні. Понад 6,5 млн осіб стали внутрішньо переміщеними особами, а менш ніж за три тижні понад 3,2 млн осіб залишили Україну та втекли до сусідніх країн. Ці цифри, ймовірно, зростуть. Європейський Союз прийняв понад 3,8 мільйона біженців. Наразі до Польщі прибуло понад 2,5 мільйона біженців, і країна відіграє важливу роль як центр гуманітарної допомоги, яка відправляє підтримку Україні з усієї Європи.

PAP/Т.А.