Wizz Air закриває свої бази у Польщі
Літаки лоукостера Wizz Air PAP/EPA/Zsolt Czegledi

Wizz Air закриває свої бази у Польщі

Один з найбільших у світі лоукостерів пояснив тимчасове закриття своїх п’яти баз у Польщі обмеженнями через епідемію коронавірусу. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Одна з найбільших у світі бюджетних авіакомпаній – Wizz Air – закриває свої бази у Польщі. Угорський лоукостер своє рішення пояснив зменшенням поширення пандемії COVID-19.

Сьогодні Wizz Air має п’ять баз у Польщі: у Ґданську, Катовицях, Кракові, Варшаві та Вроцлаві. Бази мають знову відкрити 1 травня.

«Ми постійно стежимо за важкою для усіх нас і динамічною ситуацією довкола пандемії COVID-19. Після ретельного аналізу усі наші бази у Польщі закриваються. Ми дякуємо колегам з польських баз за їхню важку працю і маємо надію, що ситуація незабаром поліпшиться», – написала у повідомленні одна з найпопулярніших бюджетних авіакомпаній.

Рішенням прем’єр-міністра Польщі Матеуша Моравєцького усі міжнародні авіарейси призупинені. Від 15 березня іноземцям заборонений в’їзд до Польщі, а громадяни Польщі, котрі прибувають з-за кордону, проходять 14-денний карантин.

Нагадаємо, що угорський лоукостер Wizz Air зазвичай здійснює регулярні авіарейси між рядом польських та українських міст, постійно розширюючи свою пропозицію. Однак, у зв’язку з обмеженнями через епідемію коронавірусу, всі найближчі аіаперельоти, зокрема, між Польщею та Україною наразі скасовані.

IAR/Т.А.