Яцек Чапутович провів розмову зі Святланою Ціханоуською
Мінськ, 17 серпня 2020 року EPA/TATYANA ZENKOVICH

Яцек Чапутович провів розмову зі Святланою Ціханоуською

Міністр закордонних справ поінформував Святлану Ціханоуську про особливості плану «Солідарні з Білоруссю», оголошеного прем’єр міністром Матеушем Моравєцьким. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Міністр закордонних справ Яцек Чапутович провів розмову з суперницею Аляксандра Лукашенки на серпневих президентських виборах у Білорусі Святланою Ціханоуською. «Майбутнє Білорусі є в руках її громадян», – сказав очільник польського МЗС білоруській опозиціонерці.

Яцек Чапутович поінформував Святлану Ціханоуську про особливості плану «Солідарні з Білоруссю», оголошеного прем’єр міністром Матеушем Моравєцьким. Посилаючись на польський досвід періоду системної трансформації, шеф дипломатичного відомства заявив про підтримку з боку Польщі внутрішнього діалогу в Білорусі. На переконання МЗС, це єдиний відповідний спосіб стабілізації ситуації. «Ініціативу Святлани Ціханоуської про скликання Координаційної ради ми сприймаємо як добрий крок до створення платформи для такого діалогу», – сказав міністр.

Яцек Чапутович висловив повагу до особистої позиції Ціханоуської та до прагнень білоруського суспільства.

За повідомленням МЗС, Святлана Ціханоуська подякувала за підтримку білоруського народу з боку Польщі та ЄС і зазначила, що «це важливе послання, яке опозиція і протестувальники високо цінують».

IAR/А.М.