ЄС продовжив санкції за підрив територіальної цілісності України
Zdjęcie ilustracyjne Shutterstock / Alexandros Michailidis

ЄС продовжив санкції за підрив територіальної цілісності України

У чорному списку Євросоюзу є 175 осіб та 44 компанії. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Санкції Європейського Союзу за підрив територіальної цілісності України продовжено до другої половини березня 2021 року. Членські країни ЄС прийняли це рішення під час письмової процедури. Вчора посли ЄС погодилися продовжити санкції на чергові півмісяця. У чорному списку Євросоюзу є 175 осіб та 44 компанії.

Продовження санкцій означає, що сепаратистам із Криму, які підривають територіальну цілісність та суверенітет України, а також російським політикам та військовим буде заборонено в’їзд до ЄС, їх фінансові активи в Європі залишатимуться заблокованими, як і активи 44 компаній, які підтримували російську агресію в Україні.

Ці санкції Європейський Союз увів у березні 2014 року. Їх продовження кожні 6 місяців є безпроблемним. Зазвичай більше дискусій та суперечок викликає питання продовження економічних санкцій ЄС проти Росії. Країни, які підтримують добрі стосунки з Москвою, неодноразово закликали до пом’якшення обмежень або їх призупинення. Ці голоси стихли два роки тому після спроби отруїти «новічком» колишнього російського шпигуна Сєрґєя Скрипаля.

IAR/Л.І./Я.С.