ЄС заморозив майже 30 млрд євро активів російських і білоруських олігархів
Ілюстраційне фото Jai79, CC0, via Wikimedia Commons

ЄС заморозив майже 30 млрд євро активів російських і білоруських олігархів

Одного лиш введення санкцій недостатньо, адже передусім необхідне виконання цих обмежень, із чим поспішають не всі країни ЄС. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Майже 30 мільярдів євро – така вартість активів російських і білоруських олігархів, заморожених у Європейському Союзі у рамках введених санкцій. Про це повідомляє Європейська комісія. Беата Пломецька з подробицями:

«Одного лише введення санкцій недостатньо. Необхідне їхнє запровадження та виконання, інформує Єврокомісія, одержаних від майже половини країн ЄС, які заморозили активи олігархів. „Це включає гелікоптери, яхти, нерухоме майно і твори мистецтва”, – сказав речник Єврокомісії Кристіан Віґанд. Крім того, євросоюзні країни заблокували банківські операції олігархів на суму майже 196 млрд євро. Єврокомісія підганяє ті країни, котрі ще не надіслали інформацію про заморожені активи. У Брюсселі створена група, яка займається замороженим майном і заблокованими банківськими рахунками російських та білоруських олігархів. ЄС співпрацює у цій справі з Україною і США».

IAR/Т.А.