З п’ятниці можна буде подавати заявки про допомогу в рамках ІІ Фінансового щита
Ілюстраційне фото pxhere.com – CC0 Public Domain

З п’ятниці можна буде подавати заявки про допомогу в рамках ІІ Фінансового щита

Голова Польського фонду розвитку Павел Борис розповів, що максимальний розмір допомоги мікропідприємцям становитиме 324 тисячі злотих. Малі та середні фірми зможуть отримати до 3,5 млн злотих дотації. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Вже готовий черговий Фінансовий щит Польського фонду розвитку для мікро-, малих та середніх підприємств. Заявки на отримання допомоги можна буде подавати з 15 січня.

Урядову допомогу отримають фірми з галузей, що були змушені обмежити або призупинити свою діяльність через розповсюдження коронавірусу. Загалом це 45 видів економічної діяльності.

Голова Польського фонду розвитку Павел Борис розповів, що максимальний розмір допомоги мікропідприємцям становитиме 324 тисячі злотих. Малі та середні фірми зможуть отримати до 3,5 млн злотих дотації:

«Середня сума субвенції для мікропідприємств повинна становити приблизно 70 тисяч злотих. А, скажімо, у випадку замкненого на даний момент пункту громадського харчування, в якому працює три людини та який має падіння прибутку понад 60%, ми ведемо мову про понад 100 тисяч злотих, – це справді значна сума з перспективи такої мікрофірми».

Аби отримати допомогу, підприємець має представити документальне підтвердження щонайменше 30-відсоткового падіння прибутків у четвертому кварталі 2020 року, або також у період з квітня до грудня минулого року.

Загалом на дотації в рамках ІІ Фінансового щита Польського фонду розвитку для мікро-, малих та середніх підприємств буде призначено приблизно 20 млрд злотих.

Грошей не отримають фірми, що порушують зумовлені епідемією коронавірусу SARS-CoV-2 санітарно-епідеміологічні обмеження.

IAR/А.М.