З Польщі депортували трьох українців, котрі працювали на будівництві і укладали бруківку

З Польщі депортували трьох українців, котрі працювали на будівництві і укладали бруківку

Співробітники Департаменту у справах іноземців провели дві перевірки законності працевлаштування у Лімановському повіті, що в Малопольщі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на In Poland.

В результаті було затримано і депортовано 3-х українців.

У будівельній компанії, що зареєстрована в Куявсько-Поморському воєводстві та виконує роботи в одному з міст Лімановського повіту, роботодавець порушив Закон про сприяння зайнятості та інституціях ринку праці.

24-річний чоловік незаконно працевлаштував громадянина України. 26-річного іноземця затримали у зв’язку з незаконною роботою — без декларації про доручення роботи іноземцю або відповідного дозволу на роботу.

Друга перевірка відбулася у повіті Новий Сонч, де проводились роботи, пов’язані з укладанням бруківки. У ході розслідування було затримано двох громадян України. Чоловіки, віком 28 та 30 років, також виконували роботу незаконно — без декларації про доручення роботи іноземцю або відповідного дозволу на роботу та без необхідного трудового договору чи цивільно-правового договору, укладеного в письмовій формі.

Всіх трьох українців оштрафували, депортували та видали їм заборону на в’їзд в зону Шенген, терміном на 1 рік. А недобросовісним працедавцям загрожує покарання у вигляді від 1 тисячі до 30 тисяч злотих штрафу.