За порушення карантину в Польщі депортували 5 українців і заборонили їм в’їзд на 5 років

За порушення карантину в Польщі депортували 5 українців і заборонили їм в’їзд на 5 років

Прикордонники з Тупліце, шо у Любуському воєводстві, затримали 5 громадян України. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на In Poland.

— Причиною затримання було недотримання умов карантину після перетину східного кордону, — інформує майор прикордонної служби Йоанна Конєчняк.

Минулого четверга, 13 серпня, прикордонники з Тупліце зупинили мікроавтобус на українських реєстраційних номерах для стандартної перевірки.

А автобусі перебувало шестеро громадян України. Під час перевірки їхніх документів було встановлено, що п’ятеро з них приїхали до Польщі наприкінці травня і не пройшли обов’язковий 14-денний карантин, надаючи фіктивні адреси проживання в Польщі під час прикордонного контролю. Відразу після перетину зовнішнього кордону Європейського Союзу вони поїхали до Німеччини, — повідомляє Йоанна Конєчняк, прес-речник командувача відділу Надоджанського відділення прикордонної служби.

Командир прикордонної служби через порушення закону іноземців виніс рішення, зобов’язавши їх повернутися до своєї країни. Також молодикам видали 5-річну заборону в’їзду до Польщі та інших країн Шенгену. Всіх п’ятьох громадян України, віком від 20 до 32, років на наступний день привезли до Медики та передали українській стороні.