Заступник очільника МЗС Польщі та спікер Палати представників обговорили збільшення військової присутності США у Польщі
Заступник міністра закордонних справ Польщі Марцін Пшидач (зліва) і Ненсі Пелосі, спікер Палати представників США Foto: twitter.com/marcin_przydacz

Заступник очільника МЗС Польщі та спікер Палати представників обговорили збільшення військової присутності США у Польщі

«На зустрічі лідерів Мюнхенської конференції з безпеки я мав можливість коротко поспілкуватися в Капітолії з Ненсі Пелосі. Ми говорили про збільшення військової присутності США в Польщі, а також про законопроєкт, в рамках якого буде виділено 40 мільярдів доларів [на допомогу Україні, – прим.ред.], ухвалений Палатою представників», – написав Пшидач. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Ми говорили про збільшення військової присутності США в Польщі, а також про законопроєкт, ухвалений Палатою представників, в рамках якого буде виділено 40 мільярдів доларів, – повідомив у соцмережах заступник міністра закордонних справ Польщі Марцін Пшидач після зустрічі з Ненсі Пелосі, спікером Палати представників США.

Марцін Пшидач повідомив у Twitter, що під час свого візиту до Вашингтона він мав можливість поспілкуватися зі спікером Палати представників.

«На зустрічі лідерів Мюнхенської конференції з безпеки я мав можливість коротко поспілкуватися в Капітолії з Ненсі Пелосі. Ми говорили про збільшення військової присутності США в Польщі, а також про законопроєкт, в рамках якого буде виділено 40 мільярдів доларів [на допомогу Україні, – прим.ред.], ухвалений того вечора Палатою представників», – написав Пшидач.

Зараз заступник очільника польської дипломатії перебуває у Вашингтоні, де бере участь у зустрічі лідерів Мюнхенської конференції з безпеки. У середу, 11 травня, також відбудеться його зустріч з колегами з Держдепартаменту США та Білого дому, а також зі старшим директором Ради національної безпеки Білого дому з питань Європи Амандою Слоут.

PAP/Д.Ю.