Збіґнєв Рау: місце України - в Європейському Союзі
Міністр закордонних справ Польщі Збіґнєв Рау під час пресконференції з міністром закордонних справ Австрії Александром Шалленбергом PAP/Marcin Obara

Збіґнєв Рау: місце України – в Європейському Союзі

Очільник польського МЗС Збіґнєв Рау зустрівся з міністром закордонних справ Австрії Александром Шалленбергом. Під час пресконференції, що передувала зустрічі, міністр закордонних справ Польщі говорив про підтримку України у прагненні до євроінтеграції. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Міністр закордонних справ Польщі Збіґнєв Рау зустрівся з міністром закордонних справ Австрії Александром Шалленбергом. Це перший за вісім років візит міністра закордонних справ Австрії до Польщі. Під час пресконференції, що передувала зустрічі, Збіґнєв Рау зазначив, що окрім двосторонніх відносин, важливою темою переговорів є Україна.

«Від початку війни Польща непохитно підтримує Київ на всіх площинах, діючи для збереження територіальної цілісності України відповідно до національних інтересів цієї країни, а також відповідно до інтересів Європи. Я скажу більше – для всієї трансатлантичної спільноти. На думку Польщі, місце України має бути в Європейському Союзі», – заявив міністр закордонних справ Польщі.

Збіґнєв Рау також наголосив, що Польща очікує від Європейської комісії надання Україні статусу кандидата. Він додав, що підтримка членства України в ЄС не означає, що зусилля щодо включення західнобалканських країн до ЄС будуть послаблені.

IAR/Д.Н.