Жозеп Боррель заявив про 150 тисяч військ РФ на кордоні з Україною і в Криму
Очільник дипломатії Європейського Союзу Жозеп Боррель, 19 квітня 2021 року EPA/FRANCOIS WALSCHAERTS

Жозеп Боррель заявив про 150 тисяч військ РФ на кордоні з Україною і в Криму

Міністри закордонних справ 27 країн ЄС поновили заклик до Москви вивести війська. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Очільник дипломатії Європейського Союзу Жозеп Боррель заявив, що при кордоні з Україною та в незаконно анексованому Криму розміщені 150 тисяч російських військових. Жозеп Боррель послався на добре задокументовані дані, проте сказав, що не може повідомити, звідки він отримав ці дані.

Як додав політик, інформація про те, що Росія масово збільшує чисельність війська на цих тероторіях, викликає занепокоєння і загрожує подальшою ескалацією збройного конфлікту.

Глава дипломатії ЄС висловив визнання на адресу України за стримані реакції на провокації з боку Росії. Він також повідомив, що міністри закордонних справ усіх 27 країн поновили заклик до Москви вивести російські війська.

На запитання про можливість санкцій ЄС за російську агресію або за погане ставлення до опозиціонера Алєксєя Навального в колонії, Жозеп Боррель сказав, що робота над санкціями ще не закінчилася, але це може змінитися.

IAR/Н.Б.