Anonymous атакують проросійські компанії. «Ми даємо вам 48 годин»
Anonymous закликає всі компанії, які досі працюють у росії, сплачуючи там податки до бюджету злочинного режиму кремля: виходити з росії wikipedia/CCA-Share Alike 2.0 Generic license/Vincent Diamante

Anonymous атакують проросійські компанії. «Ми даємо вам 48 годин»

Decathlon, Auchan і Leroy Merlin продовжують працювати на росії. Гакери Anonymous приступили до дії. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

На росії продовжують працювати такі компанії, як Decathlon, Auchan і Leroy Merlin, підтримуючи таким чином злочинну діяльність кремля. Цим питанням вирішили зайнятися гакери Anonymous, які спершу попереджали ці корпорації, а коли це не спрацювало, вони приступили до дії. Сайти проросійських компаній – відключені.

На початку цього тижня гакери з групи Anonymous попередили, що націлені на компанії, які надалі ведуть бізнес у росії. У заяві, опублікованій у Twitter, згадуються такі бренди, як Nestle, Oreo, Burger King, Subway, Papa Jones, Raiffeisen Bank і Bridgestone.

Закликаємо всі компанії, які досі працюють у росії, сплачуючи там податки до бюджету злочинного режиму кремля: виходьте з росії! Ми даємо вам 48 годин, щоб подумати над цим питанням і припинити свою діяльність в російській федерації, інакше ви станете нашою ціллю! – написали «гактивісти».

Коли попередження не спрацювали, гакери перейшли до дій, спершу атакуючи Nestle, харчову компанію, яка володіє такими брендами, як Nesquick, Nespresso, Dolcegusto та багатьма іншими.

В акаунті Anonymous у Twitter з’явилася інформація про те, що гакерам вдалося перехопити величезну кількість конфіденційних даних, включаючи електронні листи, паролі або інформацію про клієнтів Nestle. Ці дії виявилися надзвичайно ефективними, оскільки через мить Nestle оголосила про вихід деяких своїх брендів з росії. Тоді Renault і Bridgestone також вирішили призупинити свою діяльність.

За останньою інформацією, у четвер хакери атакували інші бренди, які хочуть підтримати діяльність Кремля. Сайти магазинів Auchan, Decathlon i Leroy Merlin вимкнули.

Поки що decathlon.ru відновлено, решта сайтів борються з технічними проблемами. Також невідомо, чи атака була пов’язана з витоком даних.

msn.com/Л.І.