Баззер Кеффі приніс Київ-Баскету перемогу у Кубку Європи ФІБА

Київ-Баскет здобув третю перемогу у груповому етапі Кубка Європи ФІБА, зумівши на останніх секундах завдяки гейм-віннеру Кеффі відсвяткувати перемогу. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на ukrbasket.

Кияни провали другу половину першої чверті. Якщо перші п’ять хвилин команди йшли на рівних, то далі гравці Київ-Баскету перестали потрапляти у кільце, тому рахунок з 12:10 перетворився на 22:10.

У другій чверті гості продовжували невдало грати у нападі, намагаючись знайти ключі до агресивної гри у захисті суперника, але водночас підопічні Багатскіса налагодили свою гру у захисті. На початку чверті обидві команди потроху набирали очки, але з рахунку 32:16 вже нашій команді вдався ривок 8:0, який підправив її становище. У результаті на велику перерву команди пішли за рахунку 34:26.

З показників першої половини варто відзначити слабку реалізацію Київ-Баскету – всього 27,8%, при цьому жоден із 9 триочкових не досяг мети. Трефл Сопот за цей час потрапив 42,8% кидків і 2 з 8 триочкових.

Куди краще наша команда заграла у третій чверті – почалося все з ривку 8:2, потім Томсон та Вудсон потрапили по триочковому, зрівнявши рахунок 40:40. Після цього кияни навіть вийшли вперед на 5 очок, але Трефл Сопот зумів зібратись і до перерви повернути собі перевагу, хоч і мінімальну – 50:49.

На початку четвертої чверті у Київ-Баскета знову стався провал – всього 2 очки за 5 хвилин при 9 пропущених очках. І знову довелося відігравати відставання у 8 очок. І Київ-Баскету це вдалося за 30 секунд до кінця четвертої чверті. В останній атаці господарів Яннік Франке не влучив триочковий, але м’яч залишався у них – у підсумку Брендон Янг за дві секунди до кінця відправив м’яч до кошика.

Київ-Баскет мав 1,8 секунди для кидка і їм вдалося вирвати перемогу! Трьохочковий гейм-віннер на рахунку Кеффі! Цінності цьому кидку додає те, що до цього на рахунку Кеффі у грі було лише 2 очки.

Кубок Європи ФІБА

3 листопада, Польща, Сопота

Трефл Сопот – Київ-Баскет 65:66 (22:10, 12:16, 16:23, 15:17)

Трефл Сопот: Янг 14, Мотен 5 + 5 підбирань, Грушецькі 9 + 5 підбирань, Коленда 4, Шарма 6 + 6 підбирань – старт; Франке 12, Леончик 9 + 7 підбирань, Ліндбом 2 + 5 підбирань, Шлачетка 4

Київ-Баскет: Кеффі 5, Гаррет 5 + 13 підбирань, Скапінцев 14 + 5 підбирань, Вудсон 12, Вашинтон 3 – старт; Тиртишник 8, Анікєєнко 6, Томпсон 13 + 6 передач, Войналович 0