«Bild»: Президент Зеленський відмовився зустрітися з президентом Штайнмаєром у Києві
Франк-Вальтер Штайнмаєр відвідав Польщу. Він хотів приїхати до Києва, але президент Зеленський не хоче зустрічатися з ним у Києві через тісні зв’язки німецького політика з росією у минулому. PAP/Radek Pietruszka

«Bild»: Президент Зеленський відмовився зустрітися з президентом Штайнмаєром у Києві

Штайнмаєр був правою рукою колишнього канцлера Ґерхарда Шредера, який до сьогодні не засудив напад росії на Україну. Як очільник МЗС в уряді Меркель, Штайнмаєр дбав про зміцнення зв’язків із кремлем. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Президент України Володимир Зеленський не хоче зустрічатися з президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром, – повідомляє «Bild». Видання наводить інформацію з оточення українського лідера. Причиною імовірно стали тісні стосунки Штайнмаєра з володимиром путіним.

Франк-Вальтер Штайнмаєр хотів поїхати до Києва у середу чи четвер. Слідом за лідерами інших країн він мав намір зустрітися з Володимиром Зеленським. Однак, за даними газети «Bild», український президент заявив співпрацівникам Штайнмаєра, що наразі йому не раді в Києві.

Представники українських урядових кіл повідомили німецькій газеті, що причиною відмови президента Зеленського стали численні помилки Франка-Вальтера Штайнмаєра у своїй політиці щодо росії.

Щоденник «Bild» нагадує, що Штайнмаєр був правою рукою колишнього канцлера Ґерхарда Шредера, який до сьогодні не засудив напад росії на Україну. Штайнмаєр тоді очолював Федеральну канцелярію, і був активним прихильником газового бізнесу з росією. Він також дбав про розширення зв’язків з кремлем як очільник МЗС в уряді Анґели Меркель.

IAR/Л.І.