Білий дім: Північний потік 2 невигідний для Європи
Речниця Білого дому Джен Псакі виступає на брифінгу для преси у Білому домі 26 січня 2021 року. EPA/Yuri Gripas / POOL Dostawca: PAP/EPA.

Білий дім: Північний потік 2 невигідний для Європи

Президент США Джо Байден вважає, що газопровід Північний потік 2 невигідний для Європи, – передала речниця Білого дому. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Речнциця Білого дому Джен Псакі сказала, що президент Джо Байден вважає проєкт Північного потоку 2 невигідним для Європи. Псакі запевнила, що США продовжуватимуть подальші переговори з цього питання зі своїми європейськими союзниками.

Президент Джо Байден розмовляв по телефону з канцлеркою Німеччини Анґелою Меркель у понеділок. Згідно з повідомленням Білого дому, розмова стосувалася, серед іншого, співпраці з Європейським Союзом, НАТО, Україною та Росією.

Під час брифінгу в Білому домі речниця президента США Джен Псакі заявила, що не знає, чи торкалися обидва лідери теми Північного потоку 2, але запевнила, що Джо Байден проти цього проєкту.

«Президент упевнений, що Північний потік 2 невигідний для Європи. Ми усвідомлюємо, що попередня адміністрація ввела нові обмеження щодо діяльності, пов’язаної з будівництвом Північного потоку 2. Ми проаналізуємо цю діяльність», – сказала Псакі. Президент Байден продовжить консультації з європейськими партнерами з цього питання, – додала речниця Білого дому.

IAR/Л.І.