Через ескалацію з боку РФ відбудеться засідання комітету Україна-НАТО
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, 9 квітня 2021 року EPA/SERGEY DOLZHENKO

Через ескалацію з боку РФ відбудеться засідання комітету Україна-НАТО

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба 13 квітня здійснить робочий візит до штаб-квартири НАТО. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

У зв’язку із загостренням Росією безпекової ситуації вздовж українсько-російського кордону та в тимчасово окупованому Криму, відбудеться позачергове засідання Комітету Україна-НАТО. У ньому візьме участь міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.  

Як повідомляє українське МЗС, міністр Кулеба вирушить до брюссельської штаб-квартири НАТО завтра, 13 квітня, – інформує кореспондент Польського радіо в Києві Павел Бушко. Засідання комітету Україна-НАТО відбудеться з ініціативи Києва. Український міністр закордонних справ зустрінеться з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенберґом. Темою розмови має бути загострення ситуації вздовж кордону України з Росією та на тимчасово окупованих територіях Криму.

Минулого тижня відбулася телефонна розмова президента Володимира Зеленського з генеральним секретарем Альянсу. Також минулого тижня, через ескалацію ситуації, з візитом в українській столиці був очільник польської дипломатії Збіґнєв Рау.

Росія зосереджує свої сили при кордоні з Україною, також тривають атаки проросійських сил на Донбасі.

IAR, www.kmu.gov.ua/Н.Б.