DakhaBrakha з концертами у Польщі
Фото: Оксана Кузьменко

DakhaBrakha з концертами у Польщі

DakhaBrakha — легенда української музичної сцени — повертається до Польщі. Колектив дасть концерти у Варшаві, Гданську, Вроцлаві, Познані та Кракові в листопаді цього року. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Наш Вибір”.

DakhaBrakha — один з найбільш впізнаваних українських колективів, відомий своїм абсолютно унікальним музичним стилем — повернеться до Польщі цієї осені. Група зіграє п’ять концертів у польських містах. Стартував продаж квитків за ціною від 119 злотих.

Концерти відбудуться у:

  • Варшаві — 20. 11. 22 о 19:00 у клубі Progresja. Квитки можна придбати за посиланням.
  • Гданську — 21. 11. 22 о 19:00 у B90. Квитки можна придбати за  посиланням.
  • Познані  — 22. 11. 22 о 19:00 у CK Zamek. Квитки можна придбати за посиланням.
  • Вроцлаві — 24. 11. 22 о 19:00 у Zaklęte Rewiry. Квитки можна придбати за посиланням посиланням.
  • Кракові  — 25. 11. 22 о 19:00 у Hype Park. Квитки можна придбати за посиланням посиланням.

DakhaBrakha — український музичний етно-гурт, що сформувався на початку 2000-х років у творчій атмосфері театру Дах із молодих фольклористів та музикантів, що їх згуртував навколо себе Владислав Троїцький. Назва гурту, за словами його учасників, складена зі староукраїнських слів «давати» та «брати».

Не безпідставно їх  називають найвпізнаванішими  українським гуртом та амбасадорами української культури у світі – вони виступали у величезних концертних залах Європи, Азії та обох Америк, а також на найбільших фестивалях популярної музики, зокрема на легендарному Glastonbury.

Після початку російської війни в Україні у 2014 році учасники гурту традиційно піднімали прапор України після кожного свого закордонного виступу із закликами проти путінської агресії. Гурт відмовляється від концертів у Росії попри численні запрошення.