Держсекретар США заявив про непохитну підтримку України
прапор США – ілюстраційне фото pixabay.com /CCO public/ Angelique Johnson

Держсекретар США заявив про непохитну підтримку України

Очільник дипломатії США Ентоні Блінкен у розмові з міністром Дмитром Кулебою запевнив у непохитній підтримці суверенітету та територіальної цілісності України. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив про свою однозначну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України. У телефонній розмові з главою української дипломатії Дмитром Кулебою Блінкен оголосив про подальшу економічну та військову підтримку Києва.

Згідно із заявою Державного департаменту, в розмові з міністром Кулебою очільник американської дипломатії наголосив, що суверенітет і територіальна цілісність України та її євроатлантичні прагнення мають у США сильну міжпартійну підтримку.

«Держсекретар Блінкен підкреслив важливість боротьби з корупцією в Україні та запровадження верховенства права, а також продовження економічних реформ та зміцнення державних інституцій для забезпечення світлого майбутнього всім українським громадянам», – заявив речник Держдепартаменту США Нед Прайс.

Посадовець додав, що керівники дипломатії США та України обговорити також питання боротьби з коронавірусом і можливість досягнення дипломатичного вирішення проблеми російської агресії на сході України та в Криму. Нед Прайс додав, що Блінкен від імені США пообіцяв продовжувати значну економічну та військову допомогу Україні.

IAR/Л.І.