Еліна Світоліна: "Зараз моє серце вільне, більшість часу я приділяю тенісу"
https://btu.org.ua/uploads/posts/2016-10/1476343394_svitolina_snidanok.png

Еліна Світоліна: “Зараз моє серце вільне, більшість часу я приділяю тенісу”

Перша ракетка України побувала в гостях у програми “Cніданок з “1+1”. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на btu.org.ua.

В ефірі ранкового шоу Еліна Світоліна поділилася емоціями після захисту чемпіонського титулу в Дубаї.

“Було дуже важко. Я виграла на цьому етапі минулого року. Всі очікували, що я знову виграю. Всі очікували, що я зроблю це дуже легко, хоча було дуже багато хороших гравців на тому турнірі. І звичайно, для мене було приємно, що я виграла знову”, – розповіла спортсменка.

Також Світоліна поділилася своїми планами, як досягти першої сходинки серед найкращих тенісисток світу.

“Коли виходиш на більш високий рівень, треба вигравати тільки великі турніри. Там вже йде більша кількість очок. Кожен день тренуватися, щодня на всі 100% викладатися на тренуваннях, на турнірах”, – зазначила вона.

Тенісистка підкреслила, що для розвитку спортсмена в Україні важлива спонсорська підтримка. За її словами, українським тенісистам треба працювати у 3-4 рази більше, ніж закордонним, щоб краще себе показати.

“За кордоном Сашу (Долгополова, – ред.). І мене впізнають набагато більше, ніж в Україні. Ми все одно намагаємося просувати Україну”, – розповіла Світоліна, зазначивши, що в Україні вже більше почали говорити про теніс.

Крім того, спортсменка розповіла, як вирішує проблему частих переїздів і зміни клімату. Вона підкреслила, що в таких умовах повинна бути підготовка, а також важливе дотримання режиму і вживання великої кількості води.

На питання про коханого і про відносини з британським гравцем у крикет Рісом Топл Еліна сказала, що “зараз моє серце вільне. Зараз, як і завжди, більшість часу я приділяю тенісу… І для мене це зараз у пріоритеті”.