Футболіст Віталій Миколенко повідомив про організацію, яка наживається на війні
Віталій Миколенко розповів про злочинців/фото – інстаграм футболіста https://sport.24tv.ua/Print Screen

Футболіст Віталій Миколенко повідомив про організацію, яка наживається на війні

Віталій Миколенко оприлюднив назву магазину та ім’я діяча, який наживається на армії і волонтерах. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Захисник Евертона й збірної України Віталій Миколенко поділився неприємною історією. Футболіст розповів про організацію, яка наживається на війні в Україні.

Віталій Миколенко написав у соцмережі, що компанія «Военторг ДиСи» здійснила махінації, прикриваючись допомогою Збройним силам України. Він розповів, що чоловік з цієї організації звернувся до військової частини за кордоном. Йому надали все необхідне для українських захисників. Проте, він вимагає тепер у людей грошей за привезені речі.

Повне звернення футболіста: «Ця організація і ця людина “наживаються” на крові наших бійців, я гадаю, що такі люди стають в один ряд із вбивцями нашої країни.
Цей нелюд звернувся до військової частини і сказав, що доставить безкоштовно бронежилети й каски воїнам, які вирушають на Схід. Тільки попросив зробити сертифікат, щоб не платити податки на кордоні. Все зробили, і після цього він сказав: “Якщо хочете отримати, платіть мені гроші”. Зараз це екіпірування буде продаватись на прилавках їхнього магазину. Я не хочу, щоб такі скотини і бл*ді ходили спокійно по нашій землі. Будь ласка, запам’ятайте цих людей і організацію. Інформація перевірена», – написав Віталій Миколенко.

https://sport.24tv.ua, https://dynamo.kiev.ua/Н.Б.