Кабмін схвалив створення нового прикордонного загону на кордоні з РФ
http://debaty.sumy.ua/wp-content/uploads/2018/10/picture2_na-granice-s-ross_346935_p0.jpg

Кабмін схвалив створення нового прикордонного загону на кордоні з РФ

Шосткинський прикордонний загін діятиме на українсько-російському кордоні. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Zaxid.net.

У середу, 10 жовтня, Кабінет міністрів України схвалив створення бюджетного нового прикордонного загону на території Сумської області.

За повідомленням УНІАН, відповідне розпорядження ухвалено на засіданні уряду без процедури обговорення. Шосткинський прикордонний загін Державної прикордонної служби України діятиме на українсько-російському кордоні. Уряд зазначає, що створення нового пункту обумовлено необхідністю підвищення надійності охорони і рівня захищеності на україно-російській ділянці державного кордону.

Відповідне рішення було схвалено на тлі останніх подій на Чернігівщині. Нагадаємо, що в ніч на 9 жовтня, о 3:30 на військовому арсеналі на Чернігівщині загорілися склади з боєприпасами. На місці події організували штаб ліквідації пожежі. СБУ розглядає три версії причин детонації боєприпасів на артскладах в Ічні. Основна з них – вчинення диверсії з проникненням на територію складів диверсійної групи. Після цього, Держприкордонслужба заявила про посилені заходи безпеки на державному кордоні з Білоруссю та РФ. Зокрема було збільшено склад змін прикордонних нарядів в пунктах пропуску на даному напрямку, при цьому задіяні кінологи зі службовими собаками натренованими на пошук зброї та боєприпасів