Кандидатів у депутати від партії Саакашвілі не допустили на вибори до парламенту

Кандидатів у депутати від партії Саакашвілі не допустили на вибори до парламенту

Центральна виборча комісія відмовила у реєстрації кандидатам у депутати від партії “Рух нових сил Михайла Саакашвілі”. Про це повідомляє pmp.news з посиланням на Детектор Медіа.

Центральна виборча комісія відмовила у реєстрації кандидатам у депутати від партії “Рух нових сил Михайла Саакашвілі”. Таке рішення члени ЦВК ухвалили 23 червня. Михайло Саакашвілі вважає, що до цього причетний експрезидент України Петро Порошенко.

У повідомленні зазначається, що позачергові вибори було призначено указом президента від 21 травня. “Відтак, розгляд 8 травня на засіданні політради партії “Рух нових сил Михайла Саакашвілі” питань, пов’язаних з участю партії у позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, не міг бути здійснений”, – повідомили у ЦВК.

Комісія також звернула увагу, що позачерговий з’їзд “Руху Нових Сил”, що був скликаний 10 червня та на якому було затверджено виборчий список кандидатів “відбулися у порушення вимог статуту цієї партії”.

Сам Михайло Саакашвілі пов’язує недопуск кандидатів його партії на позачергові вибори до парламенту з екс-президентом Петром Порошенком. Про це він заявив на своїй Facebook-сторінці.

“Серйозно? Спочатку нас довго не пропускав банк (Нацбанк – ред.), керівництво якого контролює Порошенко, а зараз нас знімає призначене ним же ЦВК”, – написав Саакашвілі.

Пізніше у відеозвернення Саакашвілі у відеозверненні сказав, що у команди “є кращі юристи, які будуть розрулювати цю ситуацію”.

Нас не спинити!

Опубліковано Mikheil Saakashvili Неділя, 23 червня 2019 р.