Керівничка київського офісу Amnesty International після публікації звіту пішла у відставку
Знащення житла після російського обстрілу у Миколаєві PAP/Alena Solomonova

Керівничка київського офісу Amnesty International після публікації звіту пішла у відставку

Раніше Оксана Покальчук повідомила, що її офіс рішуче відмовляється від доповіді організації. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Голова українського офісу неурядової організації Amnesty International Оксана Покальчук оголосила 5 серпня, що залишає роботу після публікації звіту з критикою української армії.

У своїй публікації в соцмережах Покальчук зазначила, що її праця та зусилля «розбиваються об стіну бюрократії та глухий мовний бар’єр».

«Справа не в англійській мові, а в тому, що коли ви не живете в країні, на яку окупанти напали й роздирають її на шматки, то ви точно не зрозумієте, що означає засуджувати армію захисників. І в жодній мові немає слів, які б могли передати це тому, хто не відчув цього болю», – підкреслила вона.

«У мене ще вчора була наївна надія, що я зможу все виправити. Що ми проведемо навіть 200 зустрічей і пояснимо, достукаємося, передамо свою думку. І що цей текст буде видалено, а замість нього з’явиться інший. Та сьогодні я зрозумів, що до цього не дійде», – написала Покальчук.

Раніше глава українського представництва Amnesty International повідомила, що її офіс рішуче відмовляється від доповіді організації, де  українська армія звинувачується у порушенні законодавства щодо ведення збройних конфліктів і діях на шкоду мирному населенню.


PAP/В.П.