Медведчук після отримання контролю над Zik веде переговори щодо купівлі 2 телеканалів–журналістка

Медведчук після отримання контролю над Zik веде переговори щодо купівлі 2 телеканалів–журналістка

Тетяна Даниленко вважає це питанням національної безпеки. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на ТСН.

Проросійський український політик, “Попросила дружина”. Медведчук розповів, як вони з Путіним стали кумами “Попросила дружина”. Медведчук розповів, як вони з Путіним стали кумами кум президента Росії Володимира Путіна Віктор Медведчук після того, як отримав контроль над телеканалом “Zik”, не приховує амбіцій купувати канали далі.

Про це в ефірі ток-шоу “Право на владу” на телеканалі “1+1” колишня ведуча каналу “Zik”, ведуча радіо НВ Тетяна Даниленко.

“Це не вузько фахова тема, а тема національної безпеки… Минулої п’ятниці 420 журналістів опинилися на вулиці… Всі вони пішли, або підуть, тому що проросійський олігарх, ймовірно, за російські гроші, купив третій за рік новинний телеканал”, – сказала вона.

За словами Даниленко, є інформація, що зараз ведуться переговори щодо купівлі “5-го” і “Прямого”. І ніхто з органів влади не вважає це проблемою, зазначила журналістка.

Тетяна Даниленко розповіла, що не лише журналісти та редактори, але і технічні працівники не знайшли для себе можливим залишитися на телеканалі “Zik”, знаючи, що означає ця купівля.

“Той менеджмент, який прийшов, це люди, які не будуть дискутувати, якою має бути редакційна політика, це люди вертикалі”, – запевняє Даниленко.

Колишня ведуча “Zik” навела приклад першої програми, яка вийшла 20 червня на її колишньому телеканалі, і яка була зроблена вже новим менеджментом. Це був марафон, присвячений 30 дням президентства Володимира Зеленського.

Вона перелічила гостей, які побували на цьому марафоні: очільники маріупольської та львівської міських організацій партії “Опозиційна платформа – За життя”, Нестор Шуфрич, Вадим Рабинович.

“Теми, які піднімалися: Віктор Медведчук – знову переговорник між Україною та Росією. Зеленський не слухається порад “Опозиційної платформи – За життя”,– розповіла Тетяна Даниленко.

Проросійський олігарх скуповує українські канали – Даниленко.

420 журналістів опинились на вулиці, бо канал ЗІК придбав проросійський олігарх, ймовірно, за російські гроші. І він не приховує свої амбіції купувати канали далі. Є інформація, що зараз ведуться переговори про купівлю "5" і "Прямого". Про це в прямому ефірі «Право на владу» заявила ведуча каналу «ЗІК» (2017-2019), ведуча радіо НВ Тетяна Даниленко.

Опубліковано ПРАВО НА ВЛАДУ Четвер, 20 червня 2019 р.

 

Нагадаємо, у телеканала ZIK з’явився новий власник – депутат від “Опозиційного блоку” Тарас Козак, який вже має телеканали “112 Україна” та NewsOne. Декілька топ-менеджерів ZIK заявили про те, що звільняються з телеканалу через нового власника, оскільки Козак – близький соратник одного з лідерів партії “Опозиційна платформа – За життя” і кума Володимира Путіна Віктора Медведчука

У списках на дострокові парламентські вибори Тарас Козак виступає 10-м номером “Опозиційної платформи – За життя”. У жовтні минулого року соратник Медведчука став власником NewsOne, а в грудні – “112 Україна”.