Міністр оборони України: Європа повинна швидше озброїти Україну
Ілюстративне фото pxhere/CC0 Domena publiczna

Міністр оборони України: Європа повинна швидше озброїти Україну

Міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв’ю для тижневика «Economist» заявив, що Європа повинна швидше озброїти Україну. Та, натомість, зможе адаптувати зброю до стандартів НАТО впродовж місяця. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Європа повинна швидше озброїти Україну, а українські війська зможуть адаптувати свою зброю до стандартів НАТО протягом місяця, заявив міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв’ю для тижневика «Economist».

«Нам потрібна допомога, швидко, тому що ціна затримки вимірюється українською кров’ю», – сказав Резніков. Як підкреслює «Economist», в Україні щодня гине 100-200 людей.

«Світ або не до кінця розуміє, що відбувається, або втомився і його не хвилює смерть кількох українців», – сказав Резніков, висловлюючи стурбованість тим, що він бачить на перших шпальтах газет.

За словами міністра оборони України, нинішні бої на Сході України показують, однак, що це була передчасна оцінка, оскільки російські війська користуються слабкістю української артилерії та авіації, витісняють українських захисників з околиць Сєвєродонецька в Луганській області та посилюють атаки поблизу Слов’янська Донецької області.

Українці ніколи не погодяться на територіальні поступки режиму, який пролив стільки української крові, підкреслив Олексій Резніков.

PAP/Д.Н.