Мовний скандал в УПЛ: тренер отримав жовту картку за вимогу до арбітра "говорити українською"

Мовний скандал в УПЛ: тренер отримав жовту картку за вимогу до арбітра “говорити українською”

Інцидент вже потрапив на розгляд УАФ. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на APnews.

Під час матчу чемпіонату України з футболу “Львів” – “Колос” між тренером львів’ян і четвертим арбітром зустрічі виник конфлікт. Як розповіли на Youtube-каналі “Львова”.

В результаті конфлікту головний тренер Віталій Шумський отримав жовту картку. Уже після матчу він заявив, що отримав “гірчичник” за прохання говорити з ним по-українськи.

“Я підійшов до четвертого судді і сказав йому щось по грі. Він почав розмовляти зі мною російською мовою, а я поставив йому питання: “Чому ви розмовляєте зі мною російською мовою?”. А він по рації передав головному рефері, щоб мені дали жовту картку”, – заявив Шумський.

Причому за словами головного тренера, головний суддя зустрічі Віктор Копієвський не зміг пояснити причину, по якій показав жовту картку. “Я б хотів, щоб всій Україні бригада арбітрів відповіла, за що вони мені дали жовту картку, тому що так не може бути”, – упевнений Шумський.

Йдеться про резервного арбітра зустрічі Миколу Кривоносова. Можливо, він сприйняв таке звернення як спробу тиску на суддів, і попросив головного суддю показати Шумському жовту картку.

Зараз же стало відомо, що інцидент буде розглядати комітет УАФ з етики та чесної гри. Зокрема, представники комітету ознайомляться з усіма матеріалами, а також опитають свідків інциденту.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про інший скандал, який стався в УПЛ після відновлення сезону. У матчі “Зорі” і “Десни” в ефір трансляції потрапили расистські висловлювання з лави запасних чернігівського клубу. Також ще один мовний скандал стався в кінці минулого року. Тоді нападник “Колоса” Євген Селезньов встряв у скандал з російською мовою.