МЗС України відповіло на претензії віце-голови МЗС Польщі
Міністерство закордонних справ України, ілюстраційне фото Wikimedia creative commons, Luda91 – Own work/CC BY-SA 4.0

МЗС України відповіло на претензії віце-голови МЗС Польщі

Олег Ніколенко: «В МЗС Польщі заговорили про нібито “дискримінацію” поляків в Україні. Категорично відкидаємо таке твердження». Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко прокоментував заяву віце-міністра закордонних справ Польщі Шимона Шинковського вель Сенка про дискримінацію польської меншини в Україні. Відкинувши висунуті польським дипломатом претензії, Олег Ніколенко написав у своєму коментарі:

«В МЗС Польщі заговорили про нібито “дискримінацію” поляків в Україні.

Категорично відкидаємо таке твердження.

Воно є щонайменше некоректним, вводить в оману польське та українське суспільства, не відображає реальний стан дружніх і партнерських відносин України та Польщі.

Здивовані, що заява представника МЗС Польщі пролунала наступного дня після успішного засідання у Варшаві консультаційної комісії з питань задоволення освітніх потреб представників української меншини в Польщі і польської меншини в Україні. Комісія підтвердила взаєморозуміння і обопільну відкритість до конструктивного діалогу.

Закликаємо польську сторону утримуватися від політичних оцінок, які дисонують з реальними намірами і кроками сторін задля зміцнення партнерства України і Польщі у різних сферах».

Facebook Олега Ніколенка/А.М.