На «Краківці» тимчасово призупинено пропуск легкових автомобілів
Пункт пропуску «Краківець» https://www.facebook.com/DPSUkraine

На «Краківці» тимчасово призупинено пропуск легкових автомобілів

«Особам, котрі планують поїздки до Польщі, бажано враховувати цю інформацію та обирати інший зручний пункт пропуску», – йдеться у повідомленні Державної прикордонної служби України. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Польське радіо.

Сьогодні, 18 липня, у пункті пропуску «Краківець» в рамках проєкту «Відкритий кордон» розпочалися роботи з дооблаштування.

На пасажирському напрямку встановлюється накриття над павільйонами.

Тож з 8 ранку було тимчасово призупинено пропуск легкових автомобілів на виїзд з України. Пропуск легкового транспорту та автобусів на в’їзд в Україну, а також вантажівок в обох напрямах не обмежували.

Державна прикордонна служба пропонує планувати поїздки до Польщі з урахуванням цієї інформації та обирати інший зручний пункт пропуску.

Це можуть бути пункти пропуску «Угринів», «Смільниця», «Грушів» або інші. Інформацію про пункти пропуску та їх завантаженість можна знайти на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України Західний кордон. 

Роботи у пункті пропуску «Краківець» триватимуть до 10 діб.

Роботи здійснюються для покращення комфорту громадян, адже, після встановлення накриття, люди у пункті пропуску отримають додатковий захист від спеки та дощу. Також після дооблаштування через цей пункт пропуску буде повністю відновлено рух пасажирських автобусів.

ДПС України / В.Г.