На Одещині знову викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон

На Одещині знову викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон

Чотирьох організаторів, які під виглядом добровольців територіальної оборони намагалися переправити осіб через кордон, затримали прикордонники на ділянці Білгород-Дністровського загону. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на Державну прикордонну службу України.

Реалізовуючи свої протиправні наміри, зловмисники завчасно підготували два автомобілі з розпізнавальними знаками та уніформу для чоловіків, які планували тікати до Молдови.

У такий спосіб організатори сподівалися, що під час зупинки транспортних засобів у прикордонників не виникнуть питання, адже перед ними «реальні» представники добровольчих формувань. 

Однак не вдалося. Правоохоронці одразу викрили злочинну схему чоловіків у фальшивій формі.

Наразі відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

Замість зароблених коштів у розмірі 10 000 доларів США з кожного утікача, учасникам організованої групи загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 9 років.

На решту чоловіків, які намагалися уникнути мобілізації та незаконно перетнути кордон складено протоколи про адмінправопорушення.