На заробітках у Польщі впізнали...патрульного з Тернополя. Через це виник скандал

На заробітках у Польщі впізнали…патрульного з Тернополя. Через це виник скандал

Скандал виник через те, що патрульний начебто взяв “липовий” лікарняний, щоб поїхати на заробітки до Польщі. Про це повідомляє Upmp.news з посиланням на “Я в Польщі”.

Про це йдеться в відеосюжеті “Сьогодні”.

Патрульного поліцейського, який працював на одному з будівництв у Польщі, впізнали його земляки. Інформацію донесли до тернопільських активістів, а ті зчинили скандал. Мовляв, патрульний взяв лікарняний, а сам насправді поїхав на заробітки. Підозрюють навіть, що йдеться про змову з керівництвом поліції і свідому видачу “липових” довідок.

Про цю історію поінформували громадську раду при управлінні Нацполіції в Тернопільській області. Після цього почалася службова перевірка як у поліції, так і відомчій поліклініці, де могли виписати фальшивий лікарняний. У поліції натомість кажуть, що патрульний-заробітчанин зараз знаходиться у відпустці.

Думки громадськості після оприлюднення цієї історії розділилися. Одні вважають, що патрульного, його керівництво та тих, хто дав лікарняний, треба покарати. Інші ж не вбачають тут жодного криміналу. Кажуть, що від хорошого життя чоловік не покинув би вагітну дружину і не поїхав під час відпустки на заробітки до Польщі.

Ініційована службова перевірка за цим фактом триватиме до середини жовтня. Нагадаємо, рік тому народний депутат Ігор Гузь поскаржився, що відразу троє його помічників звільнилися і поїхали працювати до Польщі.